THE 2-MINUTE RULE FOR درب اتوماتیک آرتا در

The 2-Minute Rule for درب اتوماتیک آرتا در

The 2-Minute Rule for درب اتوماتیک آرتا در

Blog Article

تماس با خدمات حفاظتی اشل و اطلاع از قیمت درب اتوماتیک پارکینگ

درب های شیشه ای منحنی یا کرو مدرن تر و لوکس تر بوده و قیمت بیشتری دارند. درب برقی شیشه ای انواع دیگری از جمله درب شیشه ای اتوماتیک مثلثی، درب شیشه ای اتوماتیک فولدینگ و درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی را نیز دارا می باشد. هر کدام از این نوع درب های برقی دارای ویژگی های خاص می باشند؛ به عنوان مثال درب شیشه ای اتوماتیک اتوبوسی یا فولدینگ به دلیل شباهت زیادی که به عملکرد درب اتوبوسی دارند به این نام معروف شده اند و برای فضاهای کم عرض بسیار مناسب می باشند. قیمت درب برقی شیشه ای نیز با توجه به معیارهای مختلفی تعیین می شود که از جمله آنها می توان به مدل و برند این نوع درب های اتوماتیک اشاره کرد.

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی می تواند یک لنگه یا دو لنگه باشد، در هر صورت بر روی هر کدام از آن ها یک بازوی الکترومکانیکی وجود دارد. به طور کلی و در حالت معمول، این درب ها برای مکان هایی که ترافیک و رفت و آمدِ یک طرفه دارند مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین در برخی شرایط که نیاز به راهنمایی افراد برای ورود و خروج وجود دارد نیز می توان از درب اتوماتیک شیشه ای لولایی استفاده کرد.

کنترل باکس: تمام دستورات به وسیله ریموت و سنسورهای چشمی دریافت و به موتور انتقال می یابد. کنترل باکس دارای یک صفحه کلید دستی یا دیجیتال و یا ولومی است که تنظیماتی مانند میزان بازشو، سرعت بازشدن، سرعت بسته شدن، مدت زمان باز ماندن و . . . را دریافت و در حافظه خود ثبت می کند.

برای تماس با خدمات حفاظتی اشل و اطلاع از هزینه نصب انواع درب اتوماتیک پارکینگ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

از کجا میتونم سوابق شرکت های انجام دهنده درب اتوماتیک پارکینگ رو بررسی کنم

۱- شرکت درآذین در تهران به نصب درب اتوماتیک پارکینگ مشغول است. خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک بازویی می باشد.

اندازه های more info شیشه باید قبل از تولید به صورت دقیق توسط کارشناسان گرفته شود تا دقیقا در همان ابعاد و اندازه برش سپس تولید شود، در غیر این صورت امکان برش بعد از تولید آن وجود ندارد.

دفتر پشتیبانی : میدان رسالت، خیابان فرجام، کوچه حسینعلی، مرکز علم و فناوری دانشگاه علم و صنعت

بیشترین استفاده از درب شیشه ای دستی برای شیشه حمامی و مغازه ها کم تردد می باشد که می توان به راحتی درب را با دست باز و بسته نمود. نکته مهم تعیین قیمت درب شیشه ای دستی نوع شیشه استفاده شده، طرح استفاده شده برای شیشه، متراژ و ابعاد شیشه می باشد علاوه بر ویژگی های شیشه که در قیمت درب شیشه ای تاثیر می گذارد، اتصالات و یراق استفاده شده برای درب شیشه ای نیز در تعیین قیمت نهایی آن تاثیر زیادی دارد.

تماس با درجام و اطلاع از هزینه نصب درب اتوماتیک پارکینگ

قیمت جک درب اتوماتیک پارکینگ با توجه به اینکه تولید داخل یا خارج باشد، تفاوت هایی دارد . از دیگر نکاتی که در زمان خرید جک درب پارکینگ ارزان باید به آن توجه کنیم ، تک لنگه یا دو لنگه بودن درب ، طول هر یک از آن ها و برند جک درب پارکینگ و سایر امکانات و کارایی جک درب پارکینگ ارزان می توان اشاره کرد . به طور کلی جک درب پارکینگ وسیله ای جهت باز و بسته کردن درب پارکینگ می باشد که به صورت اتوماتیک و تنها با here فشردن دکمه ای روی ریموت انجام می شود .

یکی از انواع پرکاربرد و رایج درب های شیشه ای، درب های شیشه ای اسپایدری است. لازم درب اتوماتیک آرتا در به ذکر است که این نوع درب شیشه ای اسپایدری از جمله درب های نوظهور است که با توجه به حرکت خطی و افقی که دارد، فضای بسیار کمی را اشغال می کند. درب های شیشه ای اسپایدری غالبا به صورت تک لنگه است و در موارد معدودی به صورت دو لنگه نیز استفاده می شود.

Report this page